4.2. - 7.2. probíhá v našem výdejním a expedičním skladu v Úžicích inventura. V těchto dnech není možné vydávat a odesílat zboží - svou případnou návštěvu plánujte mimo tento termín. Objednávky skladem dostupného zboží, přijaté od 3.2., budou expedovány v pondělí 8. února. Objednávky přijímáme v době inventury bez omezení, zákaznická linka je také v provozu. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Dílna uni-max - Hoblíky

Vítáme Vás společně s Tomášem Krásenským u dalšího dílu speciální řady z Dílny uni-max, nazvané příznačně BLACKOUT. Opět se budeme věnovat nářadí, které nepotřebuje elektřinu, tentokrát hoblíkům. A ty nesmějí chybět v dílně žádného truhláře!
Představíme Vám hoblíky kovové, vyrobené z litiny, řezné nástroje potom z oceli. Je pro ně charakteristický šroubový mechanizmus nastavování nože. Tomáš pro Vás vyzkoušel různé rozměry a jak sám říká: "I když se u toho pořádně zapotíte, povrch ohoblovaného obrobku je o něčem jiném než z elektrické hoblovky." Prostě poctivá ruční práce.
Podívejte se na video, budeme rádi za vaše komentáře i připomínky.

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více