Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Dílna uni-max - Navijáky hadic a kabelů

Nutnost prodlužováku v dílně zná každý. Každou chvíli potřebujete zásuvku pro přenosné elektrické nářadí, které používáte dle potřeby na nejrůznějších místech, kde samozřejmě jako na potvoru elektrická zásuvka zrovna dostupná není. Známé je i zakopávání o kabely v nejméně vhodnou dobu a rozmotat je někdy bývá doslova nervům nebezpečné. My jsme si s tím poradili. Navijáky na stropě znamenají konec zamotaných hadic a kabelů, šlapání po nich a zakopávání. Podívejte se jak na to!

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více