Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Dílna uni-max - Ostření hoblíků a dlát

Vítejte u třetího videa ze série BLACKOUT. Tentokrát se společně s Tomášem Krásenským podíváme doslova hoblíku na zub.
Přesná práce vyžaduje ostré nástroje. Správné nabroušení je tedy důležité, šetří čas i síly. Dláta a hoblíky rychle, snadno a velmi kvalitně naostříme pomocí jednoduchého přípravku a brusných papírů. Kromě jiného se také dozvíte, pod jakým úhlem brousit, či jak vybrousit úplně nový břit.
Perfektní ostří může mít na svých nástrojích každý. A s ostrým nástrojem je radost pracovat. Pokud se Vám naše video zalíbí, dejte nám prosím lajk a jen tak z čiré radosti se podívejte na další. Budeme se těšit s vámi, a to i na další pokračování Dílny uni-max s Tomášem Krásenským.
Přípravek na broušení dlát - více o produktu.

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více