Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Dílna uni-max - Pracovní centrum Triton

Takové pracovní centrum je snem snad každého chlapa, ať už kutila, nebo profíka. Původně bylo koncipováno jako přenosný systém, do kterého je možné připevnit ruční okružní pilu, horní frézku a případně další stroje v závislosti na doplňkovém příslušenství. Nyní nově se Triton vydává jinou cestu, a sice vytváří samostatný univerzální stůl s jednotlivými moduly. Frézovací modul sice nadále potřebuje nějakou horní frézku, ale pilový modul už se bez maflu obejde. A to stojí za to vidět! Budeme rádi za vaše reakce a komentáře a hlavně se nezapomeňte podívat i na naše další videa z Dílny uni-max.

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více