Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Dílna uni-max - Přídavný truhlářský svěrák

Dnes trochu jinak... Vítejte u prvního dílu speciální řady z Dílny uni-max nazvané příznačně BLACKOUT. Budeme společně s Tomášem Krásenským totiž pracovat s nářadím na pohon lidskou silou!
Máme rádi tradiční nářadí, proto se podívejte, jak opatříme starou dobrou hoblici přídavným svěrákem. Věříme, že pokud se do toho také pustíte, budete se po čase proklínat, že vás to nenapadlo dřív.

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více