Kategorie

Opravy motoru

Ne nadarmo se říká, že motor je srdce automobilu. Skutečně, pokud se porouchá motor, stává se z automobilu pouze pKleště na pístní kroužky MINIříjemný a pohodlný přístřešek před nepříznivým počasím. Zkrátka první na voze musí fungovat brzdy a pak hned motor.

Motory jsou, tak jako celé automobily, stále více sofistikované a přeci slouží k tomu samému účelu – vytváření točivého momentu. Ať má motor třeba 100 řídících jednotek, 4 turba, zapalování řízené nejmodernějším procesorem, stále je jeho prací otáčení klikovouPřípravek pro stlačení pružin ventilů hřídelí.

V našem obchodě najdete různé sady a přípravky na opravu pohonných jednotek vozů. Samotný základ spalovacího motoru lze vidět ve válcích a ventilových rozvodech. V tomto oddělení najdete zejména přípravky pro demontáž a montáž pružin ventilů, soupravy na opravu ventilů, jejich zabroušení a zabroušení ventilových sedel. Jsou zde i přípravky k montáži pístních kroužků a různé honovací přípravky, zajistí dohlazení stěny válce po jeho výbrusu.

Klíč k uvolnění palivoměru a čerpadlaAby motor mohl pracovat, je nutné jej samozřejmě zásobovat palivem. I na palivovou soustavu u nás najdete mnoho užitečných pomocníků. Od palivové nádrže, přes palivové potrubí, až po vstřikovací trysky pro různé systémy předních značek.

V oddělení pro opravy spojky lze najít mnoho přípravků k vystředění spojky různých typůPřípravek pro montáž spojky a provedení. Jsou zde také nástroje pro její demontáž a opětnou montáž k motoru. S těmito přípravky ušetříte mnoho času a namáhavých úkonů, které čekají na všechny, kteří spojku opravují bez speciálních přípravků.

Úhloměr kroutícího momentuAť už spalovací motor spaluje benzín nebo naftu, vždy je každý jeho válec vybaven svíčkou – zapalovací nebo žhavící. A oba typy svíček mohou motoristy pěkně potrápit. Mohou se v otvoru motorové hlavy zaseknout, může se poškodit závit, do kterého se šroubují, nebo prostě jen potřebujete svíčku vymontovat a vyměnit, ale nemáte ten správný klíč. Tak pro všechny tyto případy je tu náš obchod a oddělení Svíčky.Sada klíčů na žhavicí svíčky

Když je potřeba rozebrat rozvody, hodí se mít nástroje, které pomohou s jejich správným následným sestavením. U nás najdete přípravek pro fixaci rozvodových kol, časovací úhloměry, přípravky na demontáž a montáž řemenu a měření jeho napnutí.

Sada pro servis motorů Audi a VWPotěší také speciální sady použitelné na různé typy motorů a motorového příslušenství, různých výrobců, nebo speciální nářadí, které servisy při opravách potřebují. To vše v odděleních Sady a Příslušenství.


Vybrané produkty