Vybavení pro dílnu, dům i zahradu
Košík Košík 0,-  bez DPH
0,-  s DPH
Přihlášení Přihlášení Registrace Registrace

Autotechnika

Stlačený vzduch

Brusné systémy

Zpracování dřeva

Manipulační technika

Pískování

Kovoobrábění

Dílenské vybavení

Pískování

Slovenská republikaMaďarskoPolskoRumunskoSlovinskoNěmeckoVelká Británie

Objednávejte na

246 066 111 Nebo si nechte zavolat: Zadat číslo

Novinky e-mailem

uni-max v číslech

4 334 produktů
3 629 produktů skladem
176 944 kusů zboží skladem
99 zákazníků právě nakupuje
1645 produktů v akci
slevy až 93%
poslední aktualizace
19.1.2017 15:56:23

e-shop: on-line

Programátor / seřizovač CNC / aplikační technik / technolog

Náplň práce:

·         Konstrukce upínačů a přípravků pro výrobu
·         Úpravy konstrukce dílců s ohledem na ideální technologické zpracování
·         Výběr vhodných nástrojů a upínačů
·         Práce se sestavami a modely SolidWorks 2015
·         Příprava NC-kódů v systému HSM-Works 2015
·         Programování jednoduchých součástí v dialogovém prostředí Mazatrol Matrix
·         Příprava výroby a obrobení prvních kusů Mazak Integ
Požadujeme:
·         SOU/SŠ/VŠ technického zaměření
·         Praxe s obsluhou a seřizováním víceosých strojů min. 2 roky
·         Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
·         Znalost technologií třískového obrábění
·         Základní znalost ISO kódu a obecného programování obráběcích strojů
·         Zodpovědnost, tvůrčí a prostorová představivost, samostatnost, zručnost
·         Znalost systémů Mazatrol nebo Heidenhein výhodou
Nabízíme:
·         35.000 - 55.000 Kč
·         Zázemí a stabilita rychle rostoucí české společnosti
·         Práce v mladém kolektivu
·         Příjemné a klidné pracovní prostředí
·         Zajímavá a různorodá pracovní náplň
·         Získání mnoha nových zkušeností v oblasti CAD, CAM a třískového obrábění
Pracoviště:

·         Praha východ, Klecany, Topolová 483
·         zajištěné parkování v zabezpečeném objektu, nebo MHD z Praha Kobylisy 15min
·         Po-Pá  7:30-16:00hod

Preferovaný pracovní poměr:

·         Práce na plný úvazek
·         Na dobu neurčitou
·         Pracovní smlouva

Kontaktní osoba:                                  Pavlína Sadílková
E-mail pro zasílání životopisu:             info@khnet.cz

V případě zaslání mých osobních údajů společnosti unitechnic.cz s.r.o., nebo jinému členovi KH Group v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím s jejich zpracováním a uchováním. Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.