Shopem roku 2016 je uni-max

V pořadí již osmý ročník soutěže ShopRoku, pořádaný portálem Heureka.cz, poznal své vítěze za rok 2016. Jako v minulých letech se i letos udělovaly Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky, o kterých rozhodovali reální zákazníci a odborná porota.

Na konci března se uskutečnilo slavnostní předávání cen ShopRoku 2016. Je nám proto velkým potěšením oznámit, že uni-max se stal vítězným eshopem hned ve dvou kategoriích Cen Kvality, Dům a zahrada a Dílna.

Hlasování se účastní všichni zákazníci, kteří v roce 2016 nakoupili a poté ohodnotili spokojenost s nákupem přes dotazník spokojenosti. Hlavní hodnotící kritéria pro získání ocenění byla dodací doba, procento doporučujících zákazníků, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek a také počet hodnocení.

Cílem ocenění bylo podle pořadatele odměnit nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy českého internetu za rok 2016. Kompletní výsledky jsou dostupné na webu www.shoproku.cz

Děkujeme tímto všem našim zákazníkům za loajální přízeň a za hlasy, kterých si velmi vážíme. Do roku 2017 tak vstupujeme nabiti pozitivními emocemi a rozhodnuti, že cenu obhájíme.