Shopem roku je po roce opět uni-max

Doprava zdarma jako poděkování

  • platí pro objednávky vystavené od 9.4. do 15.4. 2018 po celé ČR

  • při objednávce zboží v hodnotě minimálně 500 Kč s DPH
  • pro všechny typy přeprav kromě Expresního kurýra

uni-max shopem roku 2017

V pořadí již devátý ročník soutěže ShopRoku, pořádaný portálem Heureka.cz, poznal své vítěze za rok 2017. Jako v minulých letech se i letos udělovaly Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky, o kterých rozhodovali reální zákazníci.

Na konci března se uskutečnilo slavnostní předávání cen ShopRoku 2017. Je nám proto velkým potěšením oznámit, že uni-max se stal již po druhé za sebou vítězným eshopem v kategori Cena Kvality, Dílna.

Hlasování se účastnili všichni zákazníci, kteří v roce 2017 nakoupili a poté ohodnotili spokojenost s nákupem přes dotazník spokojenosti. Hlavní hodnotící kritéria pro získání ocenění byla dodací doba, procento doporučujících zákazníků, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek a také počet hodnocení.

Cílem ocenění bylo podle pořadatele odměnit nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy českého internetu za rok 2017. Kompletní výsledky jsou dostupné na webu www.shoproku.cz

Děkujeme tímto všem našim zákazníkům za loajální přízeň a za hlasy, kterých si velmi vážíme. Do roku 2018 tak vstupujeme nabiti pozitivními emocemi a rozhodnuti, že ocenění opět obhájíme.