uni-max má za sebou kvartál v novém kabátu... oslavte to s námi!

Jaro pomalu končí a s krásným letním počasím přicházejí nové výzvy na zahradě i v dílnách. Pro nás v uni-maxu je každodenní výzvou se neustále zlepšovat tak, abychom Vám poskytovali větší a větší radost z nakupování.

3 měsíce poté, co jsme spustili náš obchod v novém designu, můžeme hrdě říci, že jsme odvedli dobrou práci. Těší nás, že se Vám nový uni-max líbí a jste nadále našimi věrnými klienty. Bez Vás, Vašich názorů a doporučení bychom to nedokázali.

Jako poděkování a podporu k překonání všech výzev a projektů, které Vás čekají, jsme pro Vás připravili exkluzivní nabídku v podobě 20% slevy na všechny produkty. Slevu lze uplatnit do 25.6. 2017, a to na všechny nezlevněné produkty - slevy nelze kombinovat.

Jak na to? Vložte zboží do nákupního košíku a zadejte zde speciální kód

uni-max2017

do pole pro slevový nebo dárkový poukaz.

POZOR! Slevový kód je přenositelný. Pokud snad právě odpočíváte a žádný projekt Vás v brzké době nečeká, Vaši přátelé nebo rodinní příslušníci na tom mohou být opačně. Pošlete jim slevový kód nebo přímo odkaz na tuto stránku - možná je potěšíte a ušetříte jim nějakou tu kačku. :)

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na naše specialisty na zákaznicé lince 266 190 190 (Po - Pá 7:30 - 16:00) nebo na e-mail obchod@uni-max.cz.

NAKUPOVAT