Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 18-201-23

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 58566
2 009 Kč 1 660 Kč bez DPH
Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 18-201-23
Značka: GÜDE
Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 18-201-23
Akce
Ponorné čerpadlo, určené k čerpání dešťové vody ze sudů, jímek, nádrží apod.
Přečerpávání srážkové vody do kropicích konví (vč. dávkování pomocí uzavíracího ventilu); přímé zavlažování trávníku (záhonů) připojením zahradní hadice.
Li-Ion akumulátor 18 V (bez paměťového efektu, s minimálním samovolným vybíjením a dlouhou životností).
Ovládací skříňka na 3m propojovacím kabelu, 3dílná výtlačná trubice se závěsným hákem a ohybatelnou koncovkou (výpustným kohoutem).
AUTOSTOP - ochrana proti přetížení, indikátor aktuální úrovně nabití akumulátoru (LED).
Konstrukce: oběžné kolo z termoplastu (NORYL®), držadlo pro pohodlné přenášení.
Příslušenství: nabíječka 2,3 A/h.
Celkové rozměry (d × š × v): 200 × 170 × 260 mm, max. teplota přečerpávané vody: 35 °C, *max. velikost pevných příměsí (organické nečistoty): 0,5 mm, třída ochrany: III, stupeň krytí: IP X8.
Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah, doba nabíjení: 60 min.
Kategorie: Ponorná čerpadla
Hmotnost: 3.4 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.