Automatická nabíječka baterií GAB 15 A BOOST

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 85143
1 204 Kč 995 Kč bez DPH
Automatická nabíječka baterií GAB 15 A BOOST
Značka: GÜDE
Automatická nabíječka baterií GAB 15 A BOOST
Akce
Automatická nabíječka baterií, určená k nabíjení startovacích baterií osobních automobilů, motocyklů i dalších vozidel.
Nabíjení nebo udržovací (pulzní) dobíjení 12 V olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem (WET), gelovým elektrolytem (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovlákny) i uzavřených bezúdržbových baterií (MF).
BOOST - zrychlené nabíjení proudem 18 A (300 s): okamžité oživení vybitých akumulátorů; podpora při startování vozidel v zimním období.
Automatické určení typu připojeného akumulátoru; 4 různé režimy standardního nabíjení (2 A-5 A-10 A-15 A); detekce a signalizace chyb (závad).
Plynulé přepínání z módu běžného nabíjení na konzervační (a naopak); ochrana proti přehřátí/přepólování/zkratu.
Konstrukce: mikroprocesorová řídicí jednotka, LED displej, chladicí ventilátor, 1,3 m nabíjecí kabely s připojovacími svorkami, ukládací přihrádka, 12 V zásuvka, síťový kabel 1,8 m, rukojeť pro přenášení.
Celkové rozměry (d × š × v): 218 × 147 × 222 mm, třída ochrany: II.
Kategorie: Nabíječky a udržovací zdroje
Hmotnost: 1.75 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.