Dílenský stůl 5805

Značka: MARS
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 5805
13 795 Kč 11 401 Kč bez DPH
Dílenský stůl 5805
Značka: MARS
Dílenský stůl 5805
Akce
Konstrukce stolu je vyrobena z ocelového plechu o síle 1 mm a opatřena kvalitním a ekologickým práškovým lakem s vynikající odolností proti otěru. Pracovní deska stolu je vyrobená  z lepeného bukového dřeva s dlouhou životností. Stůl má stavitelné nožičky pro vyrovnání nerovností podlahy, obsahuje uzamykatelná dvířka a 9 zásuvek s kluzným vedením a plastovými držadly. Statická nosnost plochy stolu 350 kg/m², nosnost zásuvky 12 kg při rovnoměrném rozložení zátěže. Stoly lze sestavovat a kombinovat s dalšími produkty, např. dílenské skříně, nástěnné panely a další příslušenství. Stůl je dodáván nesestavený v kartonovém obalu.
Kategorie: Univerzální stoly
Hmotnost: 100 kg
? Délka: 1 700 mm
? Tloušťka desky: 25 mm
? Výška: 840 mm
? Šířka desky: 600 mm


Česká firma, která navazuje na tradiční řemesla Českomoravské vrchoviny a rozvíjí je moderním způsobem. Zároveň však dbá na to, aby neničili životní prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchoviny.

 Zákazníkům dodává výrobky ve stoprocentní kvalitě a díky profesionalitě zaměstnanců jim poskytujeme nadstandartní péči. Vyrábí širokou paletu výrobků jako jsou např. praktické dílenské systémy, kouřovina, zásuvkové organizéry, poštovní schránky nebo stojany na kola. Navíc se nebojí vyzkoušet něco nového a stále hledá inovace.