Dobíječka autobaterií, solární, 1,5 W, 100mA

Značka: EXTOL CRAFT
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 417310
639 Kč 528 Kč bez DPH
Dobíječka autobaterií, solární, 1,5 W, 100mA
Značka: EXTOL CRAFT
Dobíječka autobaterií, solární, 1,5 W, 100mA
Akce
Solární dobíječka autobaterií je určena k udržovacímu dobíjení olověného akumulátoru osobních, užitkových a obytných vozů, lodí apod. při delším odstavení dopravního prostředku z provozu, např. během dovolené, zimního období apod., při kterém dochází k přirozenému samovybíjení akumulátoru, protože akumulátor není dobíjen při provozu vozidla. Solární dobíječka tak odstraňuje problémy se startováním vozidla po delším odstavení vozidla z provozu. Nabíječka je určena pro všechny typy 12 v autobaterií.
Solární dobíječku jednoduše položíte blízko okna automobilu a připojíte ji do 12 v zásuvky cigaretového zapalovače automobilu prostřednictvím dodávané koncovky. UPOZORNĚNÍ
Nabíjení akumulátoru vozidla přes 12 v zásuvku cigaretového zapalovače lze pouze v případě, že po vypnutí motoru a Vytažení klíčku ze startování vozidla je v zásuvce přítomno napětí. Pokud v zásuvce napětí není, nelze akumulátor tímto způsobem nabíjet. Pokud není napětí v zásuvce v přední části vozidla, ověřte, zda není přítomno napětí v zásuvce v zavazadlovém prostoru vozidla, která je určena zejména pro napájení cestovních chladniček.
- UPOZORNĚNÍ: Nabíjení akumulátoru vozidla přes 12 v zásuvku cigaretového zapalovače lze pouze v případě, že po vypnutí motoru a Vytažení klíčku ze startování vozidla je v zásuvce přítomno napětí.
- 1,5 W, 100 mA
Kategorie: Nabíječky a udržovací zdroje
Hmotnost: 1 kg

Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu.
Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.