Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Kolíkovací přípravek

Kolíkovací přípravky do hrany umožní vrtání více otvorů do hran v přesně stanovených vzdálenostech od sebe bez neustálého vyměřování, přestavování vrtáku a opakovaných kontrol. Kdo někdy spojoval na díly boky skřínky nebo čílka zásuvek, určitě ví, o čem je řeč. Kolíkovací přípravek od Uni-max jsme vyzkoušeli v našem videotestu. Pro snadnou práci s kolíkovacím přípravkem slouží i stranový doraz, hloubkový doraz pro vrták (aretovatelný bočním šroubkem), který zajistí přesnou hloubku vrtání u všech otvorů a sada barevných návleků, které umožňují snadné zakrytí až 50% vrtacích pouzder - pro vrtání větších roztečí (vynechání pouzdra). Pokud si chcete jen vyměnit jedno čílko u zásuvky, spíš se vám vyplatí si je půjčit, ale pokud si občas vyrábíte nějaké skřínky nebo korpusy nábytku, určitě se vám budou hodit a práce s nimi vás bude bavit.

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více