Horkovzdušná naftová turbína GD 30 TI

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 85116
7 859 Kč 6 495 Kč bez DPH
Horkovzdušná naftová turbína GD 30 TI
Značka: GÜDE
Horkovzdušná naftová turbína GD 30 TI
Akce
Mobilní naftové topidlo, určené k vytápění nebo vysoušení odvětraných prostor v nebytových objektech (→ sklady, haly, garáže, hrubé stavby apod.).
Systém přímého spalování (→ ventilátor rozhání teplý vzduch včetně spalin, vhodné pro otevřené prostory s dostatečnou cirkulací
čerstvého vzduchu).
Prostorový termostat (→ rozsah: -10/+45 °C, automatické zapínání/vypínání hořáku po dosažení nastavené teploty), ventilátor (→ průtok vzduchu: 850 m3/hod.), elektronické zapalování, automatická kontrola plamene (→ fotobuňka), tepelná ochrana.
Motor 250 W/P1, 1,2 m přípojný elektrický kabel.
Konstrukce: plášť turbíny z oceli (→ dvojitý), hořák z ušlechtilé oceli, opěrný podstavec s ovládacími prvky, 17 l palivová nádrž (→ včetně palivoměru, průměrná spotřeba: 2,5 l/hod.), robustní podvozek, transportní madlo.
Celkové rozměry (d x š x v): 840 x 410 x 550 mm, topný výkon: 25.800 kcal/hod.
Přípojka: 230 V~50 Hz
Výkon motoru: 200 W/P1
Topný výkon: 30 kW
Kategorie: Neelektrická topidla
Hmotnost: 19.9 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.