Kartáčový čistič GUB 500

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 94423
2 164 Kč 1 788 Kč bez DPH
Kartáčový čistič GUB 500
Značka: GÜDE
Kartáčový čistič GUB 500
Akce
Kartáčový čistič, určený k údržbě pochozích (jiných nezastřešených) pevných ploch v sousedství domu.
Důkladné očištění povrchu dlažebních kostek, keramických (betonových) dlaždic, terasových prken ap. od mechů a řas; odstranění usazenin nebo plevele z úzkých spár.
6stupňové nastavení otáček (600 - 1.300 min-1); kartáčové válce pro precizní (rovnoměrné) vyčištění menších ploch; štěrbinové kartáče (drátěný a nylonový) vč. opěrného kolečka.
Motor 500 W/P1, dvoubodový bezpečnostní spínač, 0,35 m síťový kabel H05 VV-F.
Konstrukce: teleskopická* násada, polohovatelná přídavná rukojeť, ochranný kryt.
Celkové rozměry (d × š × v): 280 × 145 × 1.010 mm, *max. délka vysunutí: 300 mm, hladina akustického výkonu LWA: 96 dB (A), třída ochrany: II, stupeň krytí: IP X0.
Příslušenství:
• 1 × široký nylonový kartáč, tvrdý
• 1 × široký nylonový kartáč, měkký
• 1 × kovový kartáč z nerezového materiálu, úzký
• 1 × nylonový kartáč, úzký
Kategorie: Zametání
Hmotnost: 3.6 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.