Kleště na odizolovávání kabelů, 160 mm, 61CrV5

Značka: Fortum
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 4770381
218 Kč 180 Kč bez DPH
Kleště na odizolovávání kabelů, 160 mm, 61CrV5
Značka: Fortum
Kleště na odizolovávání kabelů, 160 mm, 61CrV5
Akce
Na první pohled to na nich nepoznáte, ale i přes přísně tradiční a střídmý design se Fortum kleště nepotřebují tvářit výjimečně -
protože výjimečné JSOU. Vyšší tvrdost. Řezné čelisti kleští Fortum jsou indukčně kalené na tvrdost 58 - 62 HRC. Jednotlivé části čelistí jsou precizně frézované a ostří Vybroušeno s maximální přesnosti. Svou geometrií umožňují čisté odstřižení měkkých i tvrdých drátů. (TIP: většího účinku při stříhání dráhů dosáhnete, vložíte-li drát do čelistí co nejblíže kloubu.)
Větší spolehlivost. Většina modelů kleští Fortum má šesticípý otáčivý koub, který svou geometrií výrazně zvyšuje schopnost kleští spolehlivě a bezpečně přenášet i vysoké síly. Větší účinnost. Dvousložkové rukojeti kleští Fortum jsou vyrobené s použitím upraveného PP plastu a měkké TPE pryže, která poskytuje bezpečnější, příjemnější a účinnější stisk. Delší životnost. Všechny kleště jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli 61CrV5 následně kalené v oleji. Povrch je ošetřen podle typu buďto lakováním nebo fosfátováním jako prevence proti vzniku koroze. Větší odolnost. Použitý materiál včetně povrchové úpravy - to vše zamezuje zachytávání mastnoty, nečistot a zajišťuje vysokou odolnost vůči organickým i anorganickým rozpouštědlům, olejům a jiným agresivním látkám. (TIP: Pohodlí při práci a životnost svých kleští zvýšíte občasnou aplikací malého mnotství oleje na pohyblivé a leštěné části.)
- TÜ V/GS, DIN ISO 5749
- materiál: 61CrV5
- 160 mm
- HRC 58 - 62
Kategorie: Kleště na izolace
Hmotnost: 0.2 kg

Nářadí špičkové kvality s roky zkušeností. Jeho srdcem jsou prvotřídní materiály, zpracované nejmodernějšími technologiemi. Výsledkem je nářadí spolehlivé v jakýchkoli podmínkách. A protože se na vývoji a konstrukčních řešeních podílejí lidé, kteří jsou s nářadím zvyklí pracovat, mnohé z našich nástrojů přinášejí překvapivá patentovaná vylepšení, která jako profesionál oceníte v praxi.