Kompresor AIRPOWER 375/8/100 ECO-DIGITAL SILENT

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 50140
14 619 Kč 12 082 Kč bez DPH
Kompresor AIRPOWER 375/8/100 ECO-DIGITAL SILENT
Značka: GÜDE
Kompresor AIRPOWER 375/8/100 ECO-DIGITAL SILENT
Akce
Bezolejový kompresor, určený pro (komerční) provozy a zařízení, vyžadující nehlučný chod strojů.
SILENT - hladina akustického výkonu LWA: 69 dB (A), odpovídající standardům pracovního prostředí ve výzkumných laboratořích, farmacii, zdravotnictví apod.
Splňuje hygienické normy pro použití v potravinářské výrobě (veřejném stravování); vhodný rovněž pro montážní práce v průmyslových podnicích.
ECO DIGITAL - ovládací panel s digitálním displejem: měření tlaku ve vzdušníku; automatické spouštění (vypínání) kompresoru; regulace výstupního tlaku pomocí výběrových tlačítek.
Konstrukce: dva samostatné elektromotory 1,1 kW (indukční, 1.380 ot./min, typ provozu: S1), dva dvouválcové samomazné agregáty, přímý pohon (motor/agregát na jedné hřídeli).
Vybavení: 2 výstupy stlačeného vzduchu, pojistný přetlakový ventil, zpětný ventil, vzduchové filtry (4), 1,5 m síťový kabel H05 VV-F.
Tlaková nádoba: 100 l, silentbloky (8), ventil pro vypouštění kondenzátu, transportní rukojeť, pojezdová (vodicí) kola.
Celkové rozměry (d × š × v): 870 × 510 × 810 mm, stupeň krytí: IP 20.
Kategorie: Kompresory STANDARD
Hmotnost: 71.6 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.