Kompresor aku, 5,5 bar

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8891510
1 431 Kč 1 183 Kč bez DPH
Kompresor aku, 5,5 bar
Značka: EXTOL PREMIUM
Kompresor aku, 5,5 bar
Akce
Nabíjecí cestovní kompresor s podsvíceným displejem je určen ke kontrole a doplnění tlaku pneumatik osobních automobilů, motorek a cyklistických kol na předepsaný tlak nebo k nafouknutí sportovních míčů, lehátek, matrací apod. Obsluha je velmi jednoduchá - na kompresoru nastavíte požadovaný tlak, spustíte ho a potom si jen počkáte až to nafouká. Kompresor má rozměr 16,6 × 5 × 5 cm a hmotnost 0,5 kg a lze to tedy snadno přibalit sebou na cesty. Podsvícený displej a LED svítidlo, které lze zapnout samostatně a nezávisle na kompresoru, umožňují používání kompresoru i ve tmě. Nabít lze dodávaným síťovým adaptérem na 230 v nebo z 12 v zásuvky vozidla s použitím 12 v autonabíječky. Díky Li-ion technologii je možné akumulátory kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jejich kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- baterie: 12 v Li-ion (4 × 4500)
- hmotnost s baterií: 0,5 kg
- kapacita baterie: 600 mAh
- max. tlak: 5,5 bar/550kPa/80PSI
- nabíjení baterie cca: 90 min
- příslušenství: 40 cm hadička, adaptéry, nabíječka 230 V/12 V
Kategorie: Ostatní doplňky
Hmotnost: 0.95 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.