Kotouč brusný na ocel, 125 × 6,0 × 22,2 mm

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 8808702
36 Kč 30 Kč bez DPH
Kotouč brusný na ocel, 125 × 6,0 × 22,2 mm
Značka: EXTOL PREMIUM
Kotouč brusný na ocel, 125 × 6,0 × 22,2 mm
Akce
Řezné a brusné kotouče rozdělujeme do tří kvalitativních řad Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial, přičemž řady Extol Premium a Extol Industrial splňují vyšší kvalitativní nároky profesionálních řemeslniků jak v kvalitě provedené práce, tak i svojí prodlouženou životností. Řezné kotouče Extol se vyznačují širokým spektrem použití. V naší nabídce jsou obsaženy kotouče pro obrábění oceli, nerezové oceli, hliníku a hliníkových slitin nebo přírodního a umělého kamene. Tyto kotouče jsou precizně sladěny pro jednotlivá použití a zaručují vysoký řezný výkon. Všechny řady řezných i brusných kotoučů jsou určeny k práci v úhlových bruskách při pracovní rychlosti 80 m/s. Kotouče se vyrábějí v souladu s evropskými bezpoečnostními normami EN 12413
- info: EN 12413
⌀ 125 × 6,0 × 22,2 mm
Kategorie: Brusné kotouče
Hmotnost: 0.18 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.