Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1600 W

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 8890601
2 949 Kč 2 437 Kč bez DPH
Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1600 W
Značka: EXTOL PREMIUM
Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1600 W
Akce
Plynulá regulace otáček - 6 pozic pro nastavení rychlosti míchání, speciální ochrana proti přetížení, pozvolný rozběh - soft start, funkce konstantních otáček během zatížení.
Míchadlo je určeno k rozmíchání stavebních hmot jako např. malty, omítky, lepidla, dále barev a laků. Součástí míchadla je regulátor pro přizpůsobení otáček vzhledem k viskozitě míchané směsi. Míchadlo je dvourychlostní. Elektronicky regulovaný start zabraňuje vystříknutí míchané hmoty a zvyšuje bezpečnost práce. Elektromotor je vybaven kontrolní elektronikou, která zaručuje konstantní otáčky během většího zatížení, což umožňuje rovnoměrné promíchání směsi.
- 1. rychlostní stupeň (bez zatížení): 180 - 380/min
- 2. rychlostní stupeň (bez zatížení): 300 - 650/min
- délka míchací metly: 600 mm
- dva rychlostní stupně: ano
- hmotnost: 4,5 kg
- hmotnost míchané směsi: 25 - 80 kg
- obsahuje dva rychlostní stupně, pozvolný rozběh, plynulý regulátor otáček a elektroniku pro zajištění konstantních otáček
- konstantní otáčky během zatížení: ano
- napětí/frekvence: 230 V/50 Hz
- ochrana proti přetížení: ano
- pomalý rozběh (soft start): ano
- průměr míchacího koše: 140 mm
- příkon: 1600 W
- regulace otáček: ano
- velikost závitu míchací metly: M14
- velikost závitu vřetena přístroje: M14
Kategorie: Míchadla stavebních směsí
Hmotnost: 7.3 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.