Motorová řetězová pila KS 400-41 V

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 95010
3 486 Kč 2 881 Kč bez DPH
Motorová řetězová pila KS 400-41 V
Značka: GÜDE
Motorová řetězová pila KS 400-41 V
Akce Výprodej
Praktická benzinová pila, určená pro běžné práce v zahradě nebo okolo domu.
Údržba pozemku (prořezávání větví, probírka dřevnatého porostu), příprava otopového dřeva, stavební práce se dřevem apod.
Otočné seřizovací kolo SDS (bez nástrojové upevnění lišty/napínání řetězu), automatické olejové čerpadlo.
Vysoký řezný výkon (rychlost řetězu: 21 m/s; max. délka řezu: 375 mm), nízká hmotnost pily (4,5 bez řezného nástroje).
Řetězová brzda, bezpečnostní STOP spínač, účinné tlumení vibrací (2bodové antivibrační uložení zadní rukojeti).
Jednoválcový 2taktní motor 1,4 kW/1,9 PS (splňující limity škodlivin ve výfukových plynech, stanovené emisní normou EURO 5), reverzní startovací systém LEICHT-START, elektronické zapalování, PRIMER (ruční palivové čerpadlo).
Konstrukce: plášť pily z tvrzeného plastu, ergonomicky tvarovaná rukojeť (přední držadlo s pogumovaným povrchem), ocelová zubová opěrka, zachycovač řetězu.
Příslušenství: vodicí lišta OREGON DOUBLE GUARD 18“, pilový řetěz ⅜“ OREGON, kryt řezné lišty.
Celkové rozměry (d × š × v): 770 × 280 × 300 mm, hladina akustického výkonu LWA: 114 dB (A), hodnota vibračních emisí ah: 6,7 m/s2.
Kategorie: Výprodej
Hmotnost: 5.6 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.