Motorová řetězová pila KS 500-56 V

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 95020
4 741 Kč 3 918 Kč bez DPH
Motorová řetězová pila KS 500-56 V
Značka: GÜDE
Motorová řetězová pila KS 500-56 V
Akce
Výkonná benzinová pila, určená k řezání dřeva v zahradě, okolo domu i v lese.
Údržba pozemku (ořezání větví, vymýcení dřevinného porostu); zpracování palivového dříví; občasné práce v lese (vč. kácení stromů s kmeny větších průměrů).
Vysoký řezný výkon (rychlost řetězu: 22 m/s, délka řezu: 480 mm); nízká hmotnost pily (5,5 bez řez. nástroje).
Přesné (rychlé) napnutí řetězu pomocí seřizovacího šroubu; automatické olejové čerpadlo (s nastavením intenzity mazání).
Řetězová brzda, bezpečnostní STOP spínač, účinné tlumení vibrací (6bodové antivibrační uložení zadní rukojeti).
Jednoválcový 2taktní motor 2,3 kW/3,1 HP (splňující limity škodlivin ve výfukových plynech, stanovené emisní normou EURO V), reverzní startovací systém LEICHT-START, PRIMER (ruční palivové čerpadlo), karburátor WALBRO®.
Konstrukce: plášť pily z tvrzeného plastu, ergonomicky tvarovaná rukojeť (přední držadlo s protiskluzovým povrchem), ocelová zubová opěrka, zachycovač řetězu, indikátor paliva.
Příslušenství: vodicí lišta OREGON PRO-AM .325“ 20“, pilový řetěz .325“ OREGON, kryt řezné lišty.
Celkové rozměry (d × š × v): 900 × 260 × 290 mm, hladina akustického výkonu LWA: 114 dB (A).
Kategorie: Řetězové motorové pily
Hmotnost: 7.2 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.