Motorové čerpadlo GMP 15.22

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 94501
5 486 Kč 4 534 Kč bez DPH
Motorové čerpadlo GMP 15.22
Značka: GÜDE
Motorové čerpadlo GMP 15.22
Akce
Benzinové čerpadlo, určené k čerpání čisté (mírně znečištěné) užitkové vody.
Přečerpávání studniční nebo povrchové vody (z vodních toků, přirozených i umělých nádrží atp.) za účelem jejího využití v domácnosti (např. akumulační jímka), k zavlažování zahradních trávníků, záhonů apod.
Jednoválcový 4taktní motor 1,4 kW (splňující limity škodlivin ve výfukových plynech, stanovené emisní normou EURO 5), reverzní startovací systém, olejové čidlo, palivová nádrž 1,7 l.
Konstrukce: oběžné kolo z hliníkového odlitku, robustní trubkový rám.
Příslušenství: sací koš, hadicové přípojky 1 ½“ (vč. těsnění), hadicové spony (3).
Celkové rozměry (d × š × v): 430 × 340 × 330 mm, max. teplota přečerpávané vody: 35 °C, hladina akustického výkonu LWA: 100,2 dB (A).
Kategorie: Motorová čerpadla
Hmotnost: 18 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.