Multifunkční sada nástrojů 8 ks

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8803825
679 Kč 561 Kč bez DPH
Multifunkční sada nástrojů 8 ks
Značka: EXTOL PREMIUM
Multifunkční sada nástrojů 8 ks
Akce
Upínací systém nástrojů umožňuje použití v oscilačních přístrojích různých značek, jako např. AEG, Black & Decker, Bosch, Dremel, Einhell, Extol, Fein, Makita, Milwaukee, Multi Master, PowerUp, Ridgid, Rockwell, Skil, Worx, Yato a dalších. Souprava obsahuje HSS segmentový pilový kotouč průměr 88 mm, HCS zanořovací pilový list 34 mm, BIM zanořovací pilový list 34 mm, pevnou špachtli 30 mm, ohebnou špachtli 49 mm, karbidový řezný kotouč pr. 63,5 mm, karbidovou delta rašpli a delta desku pro uchycení brusných papírů.
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.37 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.