Organizér nástěnný MAXI 6750, modrý

Značka: MARS
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 6750
1 037 Kč 857 Kč bez DPH
Organizér nástěnný MAXI 6750, modrý
Značka: MARS
Organizér nástěnný MAXI 6750, modrý
Akce
Závěsné skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou (podstava je opatřena plastovými nožičkami), nebo zavěsit na stěnu, jsou vhodné pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny odolným práškovým lakem. Čiré zásuvky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS(polystyrol). Rozměry šířka 306 mm, výška 551 mm, hloubka rámu 145 mm, hloubka včetně přesahu zásuvek 155 mm. Počet zásuvek 60 ks (35 × 52 × 138 mm).
Kategorie: Organizéry MAXI
Hmotnost: 4 kg


Česká firma, která navazuje na tradiční řemesla Českomoravské vrchoviny a rozvíjí je moderním způsobem. Zároveň však dbá na to, aby neničili životní prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchoviny.

 Zákazníkům dodává výrobky ve stoprocentní kvalitě a díky profesionalitě zaměstnanců jim poskytujeme nadstandartní péči. Vyrábí širokou paletu výrobků jako jsou např. praktické dílenské systémy, kouřovina, zásuvkové organizéry, poštovní schránky nebo stojany na kola. Navíc se nebojí vyzkoušet něco nového a stále hledá inovace.