Pila řetězová aku, 30 cm, GARDEN20 V, 20 V Li - ion, bez baterie a nabíječky

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8895741
2 587 Kč 2 138 Kč bez DPH
Pila řetězová aku, 30 cm, GARDEN20 V, 20 V Li - ion, bez baterie a nabíječky
Značka: EXTOL PREMIUM
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem, k odvětvování kmenů, k řezání kmenů či silných větví na palivové dřevo. AKU řetězová pila spojuje výhody elektrických pil — nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se svobodou pohybu u benzínových pil. Je vybavena kvalitní značkovou vodící lištou a pilovým řetězem OREGON®. Pilová lišta má patentovanou technologii Double Guard® s funkcí omezení zpětného Vrhu „Low kickback“. Mazaní řetězu za chodu je automaticky zajišťováno čerpadlem. Pila je také vybavena systémem pro snadnou a rychlou výměnu řetězu a mechanizmem pro snadné vypnutí řetězu. Stroj je vybaven bezpečnostní pojistkou, která se aktivuje při vyklouznutí z rukou nebo při “kopnutí” pily a elektronickou doběhovou brzdou, která zajistí jeho rychlé zastavení. Pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci.
- baterie: 20 V Li-ion
- délka lišty: 305 mm
- hmotnost s baterií: 3,2 kg
- nabíjení baterie cca: 1 h
- objem olejové nádržky: 130 ml
- rychlost řetězu: 5 m/s
- řetěz: Oregon® 91PX040X
Kategorie: Aku pily
Hmotnost: 3.88 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.