Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 Pl

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 94639
1 060 Kč 876 Kč bez DPH
Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 Pl
Značka: GÜDE
Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 Pl
Akce
Výkonné čerpadlo, určené k odčerpávání čisté i (silně) znečištěné povrchové vody.
Automatické odčerpávání prosakující vody (např. z výkopů, jam, sklepních prostor apod.); přečerpání kalových vod z okrasných jezírek, zahradních nádrží atp. (max. velikost pevných částic: 35 mm).
Plovákový spínač (s aretací), univerzální hadicová přípojka, plášť čerpadla z ušlechtilé oceli.
Motor 1.100 W/P1 (tepelná ochrana), 10 m síťový kabel H07 RN-F.
Konstrukce: nerezová hřídel motoru, keramická ucpávka, oběžné kolo z termoplastu (NORYL®), rukojeť pro pohodlné přenášení.
Celkové rozměry (d × š × v): 250 × 160 × 360 mm, max. hloubka ponoru: 7 m, max. teplota přečerpávané vody: 35 °C, stupeň krytí: IP X8.
Kategorie: Ponorná čerpadla
Hmotnost: 5.4 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.