Ponorné kalové čerpadlo GS 4002 P

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 měsíců
Kód: 94630
709 Kč 586 Kč bez DPH
Ponorné kalové čerpadlo GS 4002 P
Značka: GÜDE
Ponorné kalové čerpadlo GS 4002 P
Akce
Praktické kalové čerpadlo, určené k přečerpávání/odčerpávání čisté i znečištěné vody z jam, zahradních nádrží, dešťových zásobníků, cisteren apod. (→ max. velikost pevných příměsí: 35 mm).
Automatický plovákový spínač s aretací, univerzální hadicová přípojka, ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné přenášení.
Motor 400 W/P1 (→ s tepelnou ochranou), plášť čerpadla z odolného plastu, oběžné kolo z norylu, 10 m přípojný elektrický kabel H05 RNF.
Celkové rozměry (d × š × v): 205 × 130 × 298 mm, max. teplota přečerpávané vody: 35 °C, min. výška vodní hladiny: 85 mm, elektrická ochranná třída: IP X8.
Kategorie: Ponorná čerpadla
Hmotnost: 3.72 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.