Přeprava v rámci DE

DPD

Spediční společnosti DPD Vám doveze zásilku až do hmotnosti 49 kg. Zboží zasílané DPD musí být zabalitelné do jednoho balíku, délka nejdelší strany může být maximálně 175 cm. V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat spol. DPD, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice.

PPL - balíková služba

Můžete využít služby spediční společnosti PPL, jež Vám doveze zásilku až do hmotnosti 29 kg. Zboží zasílané PPL musí být zabalitelné do jednoho balíku pravoúhlého tvaru, délka nejdelší strany může být maximálně 120 cm. V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat spol. PPL, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice.

Gebrüder Weiss

Objemnější zásilky, které nelze expedovat výše uvedenými přepravci lze odeslat přepravcem Gebrüder Weiss. Touto službou lze až na výjimky doručit prakticky vše. Cena je určena celkovou hmotností a objemem objednávky.
Expedici předem avizujeme telefonicky, nebo e-mailem. V průběhu objednávacího procesu, ve fázi výběru platby a dopravy nabídne e-shop klientům cenu za dopravu - ta se odvíjí od celkové hmotnosti a objemu. Dopravné je následně zahrnuto do objednávky k objednávanému zboží.

Záznamy nebyly nalezeny...