Sádrokartonářský šroubovák TBS 710

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 58132
1 058 Kč 874 Kč bez DPH
Sádrokartonářský šroubovák TBS 710
Značka: GÜDE
Sádrokartonářský šroubovák TBS 710
Akce
Kompaktní šroubovák, určený k zašroubování (uvolnění) vrutů/šroubů při montážích sádrokartonových desek na kovové konstrukce/dřevěné trámy.
Přesné nastavení hloubky zašroubování pomocí otočné objímky, volnoběžná spojka vřetena (→ aktivace otáček vřetena přitlačením šroubováku k obrobku; přikládání spojovacího materiálu na šroubovací násadu za chodu nářadí), páčkové přepínání P/L chodu (→ max. krouticí moment: 9,8 Nm).
Motor 710 W, spínač s aretací stálého chodu, 3 m přípojný elektrický kabel H05VV-F.
Konstrukce: ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkou tlumicí vložkou, klip pro zavěšení šroubováku na opasek.
Příslušenství: náhradní uhlíkové kartáče.
Celkové rozměry (d x š x v): 290 x 60 x 230 mm, třída ochrany: II, druh krytí: IP 20, hladina akustického výkonu LWA: 96 dB (A).
Přípojka: 230 V~50 Hz
Jmenovitý příkon: 710 W
Volnoběžné otáčky: 0 - 4.000 ot./min.
Max. krouticí moment: 9,8 Nm
Nástrojový držák: ¼“, vnitřní šestihran
Kategorie: Elektrické šroubováky
Hmotnost: 2.05 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.