Tryskací pistole recirkulační, sada

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 40046
532 Kč 440 Kč bez DPH
Tryskací pistole recirkulační, sada
Značka: GÜDE
Tryskací pistole recirkulační, sada
Akce
Recirkulační pískovací pistole, určená k odrezování/zdrsňování/matování menších ploch, pískování obrazců pomocí šablon apod.
Otryskávání s uzavřeným okruhem oběhu abraziva (→ tzv. „bezprašná technologie“), jednoduché plnění tryskacího materiálu díky nádobce s bajonetovým závitem.
Konstrukce: korpus pistole/nádobka z hliníku, textilní pytlík k zachycování tryskacího materiálu, 5 různých pískovacích hubic (PVC) pro dokonalý kontakt s opracovávaným materiálem.
Příslušenství: vsuvka ¼“, pískovací materiál.
Kategorie: Pískovací pistole
Hmotnost: 2.02 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.