Tyč-stativ k laserům, teleskopická/šroubovací, dosah až 3 m, průměr 32 mm

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem do 1 týdne
Kód: 8823906
1 479 Kč 1 222 Kč bez DPH
Tyč-stativ k laserům, teleskopická/šroubovací, dosah až 3 m, průměr 32 mm
Značka: EXTOL PREMIUM
Tyč-stativ k laserům, teleskopická/šroubovací, dosah až 3 m, průměr 32 mm
Akce
- základní podlahová tyč s teleskopicky nastavitenou výškou od 75 - 124 cm a vnitřním pružinovým vymezením ovladaným pomocí nášlapu
- další tři hliníkové tyče o délce 59 cm lze dle potřeby k té základní našroubovat. na poslední nejvyšší tyč se potom přišroubuje plastovo-pryžová stropní opěrka - laserové nebo jiné koncové zařízení se upíná na posuvný držák se šroubem 1/4" (redukcí 5/8"). Výšku držáku na tyči lze potom velmi rychle měnit fixací aretační páky. Držák je dále opatřen otočným adaptérem a jemným posuvem koncového přístroje ve vertikálním směru - výšku lze dále zvyšovat libovolně našroubováním další přídavné hliníkové tyče 8823906 A (příslušenství k dokoupení)
- pokud není možno (nebo potřeba) rozepřít tyč mezi podlahu a strop, např. tam kde strop chybí a není k dispozici jiná horní opora lze tuto sestavu doplnit použitím podpůrného stativu 8823906B (příslušenství k dokoupení)
- dosah až 3 m, průměr 32 mm
sestava je tvořena základní podlahovou teleskopicky nastavitenou tyčí s nášlapem a třemi dalšími šroubovacími tyčemi (každá o délce 59 cm), dále rychloaretačním posuvným držákem se šroubem 1/4" pro instalaci koncového zařízení a stropní opěrkou. Vše je zabalenou v nylonovém vaku s popruhem.
Váha celé sestavy 1,9 kg
Kategorie: Laserové zaměřovače
Hmotnost: 2.43 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.