Vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20 V, 20 V Li - ion, bez baterie a nabíječky

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 8891805
1 444 Kč 1 193 Kč bez DPH
Vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20 V, 20 V Li - ion, bez baterie a nabíječky
Značka: EXTOL PREMIUM
Vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20 V, 20 V Li - ion, bez baterie a nabíječky
Akce
Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem Vám poskytuje vysoký vrtací výkon při vrtání do široké škály materiálů - ocel, kovy, dřevo, plast, ale s příklepem také do zdiva. Je určen pro náročnější práce a díky svému příjemnému designu se s ním velmi dobře pracuje i při dlouhodobém používání. Srdcem vrtačky je vysoce výkonný motor se spolehlivou a dlouhodobě ověřenou konstrukcí a celokovová převodovka zajišťující bezchybný chod při i vysoké zátěži. Díky aretaci sklíčidla lze snadno měnit vrtáky jednou rukou. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20 V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- baterie: 20 V Li-ion
- hmotnost s baterií: 1,7 kg
- L/P chod: ano
- max. kroutící moment: 20/40 Nm
- otáčky: I. 0 - 450/min, II. 0 - 1600/min
- počet příklepů: 0 - 20000/min
- průměr vrtáku: 2 - 13 mm
- příslušenství: pouzdro s 6 vrtáky, 6 hroty a držákem na bity
- rychloupínací hlava: celokovová 1/2"
- stupňů utah. momentu: 16 + vrtání, šroubování, příklep
- v kufru: ano
Kategorie: Aku vrtačky
Hmotnost: 2.6 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.