Vrták SDS plus příklepový do betonu, 16 × 310 mm, SK

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 8801473
122 Kč 101 Kč bez DPH
Vrták SDS plus příklepový do betonu, 16 × 310 mm, SK
Značka: EXTOL PREMIUM
Vrták SDS plus příklepový do betonu, 16 × 310 mm, SK
Akce
Karbidový hrot tvrzený na HRA 89,5 - 90 s ostřím tvarovaným do ostré špičky zaručuje razantní průchod vrtáku materiálem, přesné uložení karbidového hrotu do těla vrtáku při teplotě 1150 - 1200°C, vrták díky tomu odolává vyšším teplotám, jednoduchá šroubovice s velkým průřezem pro snadné vrtání a rychlý odvod drti a prachu.
Vrtáky se používají k vrtání betonu, cihel, kamene, dutých cihel, keramiky, mramoru apod. Karbidové ostří vrtáku a tvar šroubovice pro rychlý odvod materiálu ven z otvoru zaručují dlouhou životnost a vysokou efektivitu.
- materiál: SK
- ⌀ 16 × 310 mm
Kategorie: Vrtáky do zdiva
Hmotnost: 0.24 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.