Vysokotlaká myčka GHD 165

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 85902
4 335 Kč 3 583 Kč bez DPH
Vysokotlaká myčka GHD 165
Značka: GÜDE
Vysokotlaká myčka GHD 165
Akce
Vysokotlaký čistič, vhodný pro většinu obvykle prováděných úklidových nebo údržbových prací okolo domu a v zahradě.
Odstraňování špíny a nečistot vysokotlakým paprskem vody - mytí jízdních kol, motocyklů a osobních automobilů; očištění zahradnického náčiní; ostříkání zahradního nábytku nebo dětské skluzavky; spláchnutí mechů a řas z plotů, dlážděných chodníků, kamenných zídek apod.
Hliníkové čerpadlo, funkce automatického vypínání motoru AUTO-STOP.
Vysokotlaká stříkací pistole se dvěma tryskami a kartáči, naviják tlakové hadice, teleskopická rukojeť a kola pro pohodlné přesouvání myčky z místa na místo.
Indukční motor 2.100 W/P1, 5 m přívodní elektrický kabel H05 VV-F.
Konstrukce: korpus myčky z odolného plastu, držák příslušenství, hák pro zavěšení síťového kabelu, integrovaný zásobník na čisticí přípravky.
Příslušenství: nastavitelná VARIO tryska, fréza na hrubé nečistoty, mycí kartáč podélný a rotační, 6 m tlaková hadice, vodní filtr.
Celkové rozměry (d × š × v): 395 × 375 × 890 mm, hladina akustického výkonu LWA: 91 dB (A), třída ochrany: II, stupeň krytí: IP X5.
Kategorie: Vysokotlaké myčky
Hmotnost: 20.3 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.