Ponorný pilový list SMART TRADE s japonským ozubením na dřevo a plast, 63 mm - 1 kus

Značka: SMART
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 3952
169 Kč 140 Kč bez DPH
Ponorný pilový list SMART TRADE s japonským ozubením na dřevo a plast, 63 mm - 1 kus
Značka: SMART
Pilový list vyrobený ve Velké Británii z Chrom-vanadiové oceli. Japonské ozubení zaručí rychlý, přesný a efektivní řez do dřeva a plastu. Tloušťka listu pouze 0,65 mm. Šířka listu 63 mm. Značka SMART vyrábí jedny z nejlepších čepelí pro multifunkční oscilační pily na světě a jako jediná značka na trhu nabízí kombinaci vlastních čepelí s patentovaným uchycením STARLOCK.

Proč čepel SMART?
- Z chrom-vanadiové oceli
- Japonské ozubení pro rychlý a přesný řez
- Na dřevo a plast
- Šířka listu 63 mm
- Kvalitní provedení
- Kompatibilní s: většinou značek nářadí
- Vyrobeno ve Velké Británii

Kompatibilní s:
AEG
Black & Decker
Bosch
Craftsman
DeWalt
Fein
JCB
Makita
Metabo
Milwaukee
Hitachi
Ridgid
Rockwell
Ryobi
Skil
Smart
Stanley
Worx

Typ: H63CJ1
Čepel: Chrom-Vanadiová
Délka: 42 mm
Šířka: 63 mm
Tloušťka: 0,65 mm
Vyrobeno v: Velká Británie
Množství v balení: 1
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.05 kg


Značka SMART je specialista na ponorné pilové čepele. Prostřednictvím zkušeností a inovací vybudoval SMART své produkty tak, abych nabízel nejen řadu vysoce výkonných multitool čepelí, ale aby svým zákazníkům a distributorům nabízel to nejlepší všestranné řešení.

Produkty SMART jsou vyrobené ve Velké Británii a defaultně značka nabízí 3 řady produktů pro kutily až po produkty ke každodennímu profesionálnímu použití - řadu TRADE, řadu PROFI a řadu ULTIMATE. V nabídce naleznete jak ponorné pilové čepele s otevřeným uchycením (tzv. quick release), tak i nejmodernější Starlock uchycení či dedikovaný mount pro Fein a Festool. Jedna z největších výhod značky SMART je nabídka produktů s patentovaným uchycením Starlock, které disponují čepelemi z jejich vlastní výroby. Kromě SMARTu dodnes žádná značka čepelí na multitool nenabízí kombinaci vlastích čepelí s uchycením Starlock.

SMART nabízí čepele určené pro téměř všechny druhy použití. V nabídce naleznete čepele na broušení lepidla, silikonu, laminátu, izolace či barvy. Lze s nimi řezat beton, cihlu, maltu, omítku, dlaždice, hřebíky, dřevo, plast, kov, spárovací hmotu, pórobeton, sádrokarton, ocel, šrouby,