SMART


Značka SMART je specialista na ponorné pilové čepele. Prostřednictvím zkušeností a inovací vybudoval SMART své produkty tak, abych nabízel nejen řadu vysoce výkonných multitool čepelí, ale aby svým zákazníkům a distributorům nabízel to nejlepší všestranné řešení.

Produkty SMART jsou vyrobené ve Velké Británii a defaultně značka nabízí 3 řady produktů pro kutily až po produkty ke každodennímu profesionálnímu použití - řadu TRADE, řadu PROFI a řadu ULTIMATE. V nabídce naleznete jak ponorné pilové čepele s otevřeným uchycením (tzv. quick release), tak i nejmodernější Starlock uchycení či dedikovaný mount pro Fein a Festool. Jedna z největších výhod značky SMART je nabídka produktů s patentovaným uchycením Starlock, které disponují čepelemi z jejich vlastní výroby. Kromě SMARTu dodnes žádná značka čepelí na multitool nenabízí kombinaci vlastích čepelí s uchycením Starlock.

SMART nabízí čepele určené pro téměř všechny druhy použití. V nabídce naleznete čepele na broušení lepidla, silikonu, laminátu, izolace či barvy. Lze s nimi řezat beton, cihlu, maltu, omítku, dlaždice, hřebíky, dřevo, plast, kov, spárovací hmotu, pórobeton, sádrokarton, ocel, šrouby,

Stránka 1 z 3 - 58 položek celkem
Delta brusná deska SMART TRADE, 93 mm - 1 kus
179 Kč
Kód: 4000
Adaptér BORA pro přímočarou pilu
290 Kč
Kód: 542009
Podložky pro pracovní desku BORA - 1 kus
115 Kč
Kód: 4356
Multifunkční oscilační pila s odsáváním SMART TR30 300 W - sada Kód: 4024
Sada brusného papíru SMART TRADE, různá hrubost, 93 mm - 50 kusů Kód: 4018
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 58 položek celkem