Segmentový pilový kotouč SMART TRADE na dřevo, hřebíky a neželezný kov, 90 mm - 1 kus

Značka: SMART
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 3961
279 Kč 231 Kč bez DPH
Segmentový pilový kotouč SMART TRADE na dřevo, hřebíky a neželezný kov, 90 mm - 1 kus
Značka: SMART
Segmentový pilový kotouč vyrobený ve Velké Británii. Vhodný pro precizní řez do dřeva, neželezných kovů, plastu, plechu, laminátu, sádrokartonu a mnoho dalšího. Tato čepel je ideální pro dlouhé lineární řezy. Tloušťka čepele 0,8 mm. Průměr čepele 90 mm. Značka SMART vyrábí jedny z nejlepších čepelí pro multifunkční oscilační pily na světě a jako jediná značka na trhu nabízí kombinaci vlastních čepelí s patentovaným uchycením STARLOCK.

Proč kotouč SMART?
- Bimetalový kotouč
- Pro řezání dřeva, kovu, sádrokartonu a dalších
- Tloušťka čepele pouze 0,8 mm
- Průměr kotouče 90 mm
- Kvalitní provedení
- Kompatibilní s: většinou značek nářadí
- Vyrobeno ve Velké Británii

Kompatibilní s:
AEG
Black & Decker
Bosch
Craftsman
DeWalt
Fein
JCB
Makita
Metabo
Milwaukee
Hitachi
Ridgid
Rockwell
Ryobi
Skil
Smart
Stanley
Worx

Pro zvýšení životnosti vašeho pilového listu (při řezání oceli) snižte rychlost vaší oscilační pily a pohybujte s ní ze strany na stranu.

Typ: H90SB1
Čepel: Bi-metalová
Šířka: 90 mm
Tloušťka: 0,8 mm
Vyrobeno v: Velká Británie
Množství v balení: 1
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.05 kg


Značka SMART je specialista na ponorné pilové čepele. Prostřednictvím zkušeností a inovací vybudoval SMART své produkty tak, abych nabízel nejen řadu vysoce výkonných multitool čepelí, ale aby svým zákazníkům a distributorům nabízel to nejlepší všestranné řešení.

Produkty SMART jsou vyrobené ve Velké Británii a defaultně značka nabízí 3 řady produktů pro kutily až po produkty ke každodennímu profesionálnímu použití - řadu TRADE, řadu PROFI a řadu ULTIMATE. V nabídce naleznete jak ponorné pilové čepele s otevřeným uchycením (tzv. quick release), tak i nejmodernější Starlock uchycení či dedikovaný mount pro Fein a Festool. Jedna z největších výhod značky SMART je nabídka produktů s patentovaným uchycením Starlock, které disponují čepelemi z jejich vlastní výroby. Kromě SMARTu dodnes žádná značka čepelí na multitool nenabízí kombinaci vlastích čepelí s uchycením Starlock.

SMART nabízí čepele určené pro téměř všechny druhy použití. V nabídce naleznete čepele na broušení lepidla, silikonu, laminátu, izolace či barvy. Lze s nimi řezat beton, cihlu, maltu, omítku, dlaždice, hřebíky, dřevo, plast, kov, spárovací hmotu, pórobeton, sádrokarton, ocel, šrouby,