Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Brašny, boxy, kufříky

Nabídka organizérů, boxů, kontejnerů, kufříků a brašen je tak rozmanitá, že není důvod mít v dílně chaos a v terénu pořád něco hledat. Máme pro vás pár tipů na zajímavé zástupce jednotlivých kategorií úložných systémů. Důraz jsme tentokrát kladli na mobilitu, takže jejich přednosti oceníte především na montážích, ale službu vám udělají i v dílně.

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více