Platební podmínky a metody

Abychom zajistili hladký průběh dodání zboží nabízíme celou řadu hotovostních i bezhotovostních způsobů úhrady vybraného zboží.

Část dodávek zboží probíhá na dobírku – pokud si nepřejete hradit zboží v hotovosti při převzetí (například z důvodu velké finanční částky), nabízíme i další platební metody: zálohovou platbu na účet a PayPal.

Náš eShop rovněž akceptuje platební karty - VISA, Master Card. Vhodné způsoby úhrady Vám systém nabídne automaticky, a to v průběhu průvodce Vaší objednávkou. Využít můžete tak služby Google Pay a Apple Pay.

Tip: V mimořádných situacích – například před koncem fiskálního roku, kdy je zvýšený zájem o nákup daňově uznatelných položek, které již ale pro mimořádný zájem nejsou v požadovaném termínu dostupné, doporučujeme provést úhradu vybraného zboží formou zálohy, neboť pro subjekty, které nevedou podvojné účetnictví je rozhodující datum úhrady – nikoli převzetí zboží (podle toho, co nastane dříve). Samotná dodávka zboží pak probíhá v nejkratším možném termínu.

Záznamy nebyly nalezeny...