Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Dílna uni-max - Profesionální odjehlovací nástroje a magnetické stojánky NOGA

Katalog produktů NOGA

Machři přes obrábění kovů již jistě podle názvu tuší, oč v dnešním videu půjde - představíme si výrobky izraelské firmy NOGA.
Možná jste nevěděli, kolik se nabízí druhů přípravků na odstranění otřepů, špon, grotů a dalších stop po obrábění kovů, ale NOGA nabízí víc! Potřebujete upnout měřidlo na lože soustruhu, tělo frézky, abyste zjistili přesnost výroby? Vyberte si magnetickou základnu NOGA, například podle upínací síly. Máte v úmyslu dovybavit svoji strojní vrtačku chlazením? NOGA je tu pro Vás!

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více