0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Přeprava v rámci ČR

Česká pošta

Zásilky do hmotnosti 30 kg zpravidla zasíláme Českou poštou. Paušální poplatek činí po celé ČR 120 Kč bez DPH. Zboží zasíláné Českou poštou musí být zabalitelné do jednoho balíku, nesmí přesáhnout rozměry 210 cm (součet všech 3 stran), délka nejdelší strany může být maximálně 120 cm. Částka za přepravné je obsažena v souhrnné faktuře přiložené ke zboží. V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem k objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat Českou poštou, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice.

PPL - balíková služba

Jako alternativu lze zvolit služby spediční společnosti PPL, jež Vám doveze zásilku až do hmotnosti 50kg. Zásilky odesíláme v ČR v ceně od 99 Kč bez DPH. Zboží zasílané PPL musí být zabalitelné do jednoho balíku pravoúhlého tvaru, nesmí přesáhnout rozměry 220 cm (součet všech 3 stran), délka nejdelší strany může být maximálně 150 cm. V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat spol. PPL, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice.

PPL - paletová služba

Objemnější zásilky, které nelze expedovat výše uvedenými přepravci lze odeslat paletovou službou PPL. Touto službou lze až na výjimky doručit prakticky vše. Jednotlivý balík nesmí přesáhnout rozměry 2 x 2 x 3 m (šířka x výška x délka). Ceník přepravného naleznete zde.

Multimex

Tato sběrná služba je schopna doručit cokoli. V naší nabídce nenaleznete produkt, který by bylo problém pro Multimex doručit (např. dvousloupový parkovací zvedák, jež má v zabaleném stavu délku více než 4 m). Ceník přepravného naleznete zde.

Expresní kurýr - Praha

Spěcháte na doručení? Nabízíme Vám možnost zaslání objednávky expresním kurýrem. Tuto službu lze využít v Praze a blízkém okolí (rádius do 20km od Prahy). Skladem dostupné objednávky vystavené do 13:00 Vám zpravidla doručíme tentýž den. Dovezeme Vám zásilky až do hmotnosti 450kg o max. rozměru 150 x 100 x 130 cm.  Výše přepravného začíná na 299 Kč bez DPH pro zásilky do 50kg až do 690 Kč bez DPH za 450kg stroje. E-shop Vám automaticky nabídne výši přepravného ještě před dokončením Vaší objednávky.

 

Informace o ceně přepravného v ceníku přepravní společnosti Multimex, případně ve výše uvedeném popisu dopravy Českou poštou, PPL nebo Expresním kurýrem jsou uvedeny bez DPH. V průběhu objednávacího procesu, ve fázi výběru platby a dopravy nabídne e-shop klientům cenu za dopravu vyčíslenou s nebo bez DPH podle toho, jak má uživatel nastaveno zobrazování cen. Dopravné je následně zahrnuto do objednávky k objednávanému zboží.

 

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více