0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Přeprava v rámci ČR

Česká pošta

Zásilky do hmotnosti 19,90 kg zasíláme Českou poštou. Zboží zasíláné Českou poštou musí být zabalitelné do jednoho balíku, nesmí přesáhnout rozměry 210 cm (součet všech 3 stran), délka nejdelší strany může být maximálně 120 cm. Částka za přepravné je obsažena v souhrnné faktuře přiložené ke zboží. V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem k objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat Českou poštou, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice.

PPL - balíková služba

Jako alternativu lze zvolit služby spediční společnosti PPL, jež Vám doveze zásilku až do hmotnosti 49,5 kg. Zboží zasílané PPL musí být zabalitelné do jednoho balíku pravoúhlého tvaru, délka nejdelší strany může být maximálně 120 cm. V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat spol. PPL, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice.

DHL

Objemnější zásilky, které nelze expedovat výše uvedenými přepravci lze odeslat paletovou službou DHL. Touto službou lze až na výjimky doručit prakticky vše. Jednotlivý balík nesmí přesáhnout rozměry 2 x 2 x 3 m (šířka x výška x délka). Cena je určena celkovou hmotností a objemem objednávky.


Expedici předem avizujeme telefonicky, nebo e-mailem. V průběhu objednávacího procesu, ve fázi výběru platby a dopravy nabídne e-shop klientům cenu za dopravu - ta se odvíjí od celkové hmotnosti a objemu. Dopravné je následně zahrnuto do objednávky k objednávanému zboží.