0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Přeprava v rámci HU

Pro většinu zásilek používáme přepravní službu EXPRESS ONE. Doba dodání je obvykle 3-6 pracovních dnů v závislosti na naplnění kapacity přepravního vozu.

Jako alternativu lze zvolit služby spediční společnosti Magyar Posta, jež Vám doveze zásilku až do hmotnosti 49,5 kg. Zásilky odesíláme v ČR v ceně od 2.030 HUF bez DPH. Zboží zasílané spol. Magyar Posta musí být zabalitelné do jednoho balíku pravoúhlého tvaru, délka nejdelší strany může být maximálně 120 cm. V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat spol. Magyar Posta, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice.

Expedici předem avizujeme telefonicky, nebo e-mailem. V průběhu objednávacího procesu, ve fázi výběru platby a dopravy nabídne e-shop klientům cenu za dopravu - ta se odvíjí od celkové hmotnosti a objemu. Dopravné je následně zahrnuto do objednávky k objednávanému zboží.

 

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více