Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Přeprava v rámci PL

Pro přepravu zásilek do Polska využíváme dopravce:

  • GLS - doručují balíky, jejichž hmotnost nepřesáhne 40kg. Podmínkou je balík pravoúhlého tvaru, jehož obvodové rozměry nepřesáhnou 3m (součet všech tří obvodových stran) a jehož nejdelší strana nepřesáhne 2m. Dodací lhůta obvykle činí 2-5 pracovních dní.
  • PPL - doručují zásilky v paušální ceně 16 PLN za každý jednotlivý balík, jehož hmotnost nepřesáhne 30kg. Podmínkou je balík pravoúhlého tvaru, jehož obvodové rozměry nepřesáhnou 2,5m (součet všech tří obvodových stran) a jehož nejdelší strana nepřesáhne 1,5m. Dopravce nevybírá na území Polska dobíru, z toho důvodu je nutné objednávku uhradit formou zálohy před expedicí. Dodací lhůta činí obvykle 2-3 pracovní dny od zpracování platby.
  • MULITMEX spedition - doručí Vám objednávky neomezených hmotností a objemů, které nedokáží doručit výše zmínění dopravci.
 

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více