Vážení zákazníci, s ohledem na situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení vlády, není do odvolání možný osobní odběr objednaného zboží v našem skladu v Úžicích. Zákaznická linka, objednávky zboží a jeho expedice nejsou nijak omezeny.
S ohledem na snížení rizika nákazy tuzemští dopravci doporučují klientům zvážit bezhotovostní způsob platby - tj. on-line kreditní kartou, PayPal nebo bankovní převod a zamezit tím nutnému kontaktu řidiče s klientem při hotovostní úhradě. Děkujeme za pochopení.

0
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH

Přeprava v rámci SR

Pro většinu zásilek používáme přepravní službu MULTIMEX. Zákazníkovi vždy účtujeme pouze přepravné v rámci SR - část přepravy v ČR hradí unitechnic.cz s.r.o. Dodací lhůta je zpravidla 4-6 pracovních dní.

Jako alternativu lze zvolit služby spediční společnosti PPL, jež Vám doveze zásilku až do hmotnosti 50kg. Zboží zasílané PPL musí být zabalitelné do jednoho balíku pravoúhlého tvaru, nesmí přesáhnout rozměry 250 cm (součet všech 3 stran). V případě, že Vaše objednávka bude obsahovat nestandartní produkty, jež nebude možné vzhledem objemu, či nepravidelnému tvaru zaslat spol. PPL, pak se s Vám domluvíme na alternativním způsobu expedice. Dodací lhůta činí zpravidla 3 pracovní dny.

 

Akční nabídky

Cookies používáme, abychom vám na našich stránkách poskytli nejlepší možný nákupní zážitek. Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více