Bruska excentrická aku SHARE20 V, 125 mm, 20 V Li - ion, 2000 mAh

Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 8891846
1 849 Kč 1 528 Kč bez DPH
Bruska excentrická aku SHARE20 V, 125 mm, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Značka: EXTOL PREMIUM
Bruska excentrická aku SHARE20 V, 125 mm, 20 V Li - ion, 2000 mAh
Akce
AKU vibrační bruska je ideální nástroj pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a k zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Rotační pohyb vytváří vysoký brousící výkon a excentricita vytváří náhodný pohyb, který zabraňuje vzniku nežádoucích hlubokých rýh v broušeném materiálu. Brusná plocha je vybavena suchým zipem, který umožňuje snadnou výměnu brusných papírů. Integrované odsávání pilin udržuje čistý pracovní prostor při práci a po práci jednoduše vysypete sběrný vak a je uklizeno. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000 mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000 mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20 V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- baterie: 20 V Li-ion
- hmotnost s baterií: 1,4 kg
- kapacita baterie: 2000 mAh
- nabíjení baterie cca: 55 min
- otáčky: 10000/min
- průměr kotouče: 125 mm
- příslušenství: sběrný vak na prach
Kategorie: Aku brusky
Hmotnost: 2.48 kg


Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.