Elektrický drtič větví GH 2801 Silent

Značka: GÜDE
Dostupnost Skladem do 2 týdnů
Kód: 94374
4 248 Kč 3 511 Kč bez DPH
Elektrický drtič větví GH 2801 Silent
Značka: GÜDE
Elektrický drtič větví GH 2801 Silent
Akce
Výkonný štěpkovač, určený k ekologické likvidaci dřevnatého zahradního odpadu.
Robustní frézovací válec (→ 8 řezných nožů, otáčky: 60 min.-1; štěpkování větví, výhonů živých plotů, okrasných nebo trnitých keřů apod. do max. průměru 44 mm).
Automatické vtahování řezaného materiálu, volitelné nastavení velikosti štěpek, funkce zpětného chodu pro rychlé uvolnění zablokovaného řezacího válce.
Motor 2.800 W/P1 (→ provozní režim S6/40 %), pojistka proti přetížení/ochrana proti náhlému rozběhu, 0,35 m přípojný elektrický kabel H07 RN-F.
Konstrukce: skelet/plnicí trychtýř z tvrzeného plastu, stabilní trubkový podstavec, velká transportní kola/tažná rukojeť pro pohodlné převážení.
Příslušenství: pěchovač, sběrný vak (→ polyetylénový; vč. držadel k zavěšení vaku na výsypku štěpek).
Celkové rozměry (d × š × v): 430 × 485 × 915 mm, třída ochrany: II, stupeň krytí: IP 24, hladina akustického výkonu LWA: 94 dB (A).
Kategorie: Zahradní drtiče
Hmotnost: 18.2 kg

GÜDE je předním německým výrobcem strojů, nářadí a techniky. Společnost byla založena v polovině osmdesátých let v tehdejší Německé spolkové republice. V roce 1979 přišel Günther Denner s myšlenkou založení vlastní značky pro svůj specializovaný trh v oblasti zemědělské techniky, chtěl se však odlišit od konkurence. V roce 1980 uvedl pan Denner tuto myšlenku do praxe. Jako jméno firmy si vybral iniciály svého jména, Günther Denner. V současné době se GÜDE zaměřuje na stroje a nástroje jak pro domácnost, řemeslníky, tak i výrobní závody po celém světě. Produkty se vyznačují elegantním modrým designem a špičkovou kvalitou za rozumnou cenu.