Hadice vzduchová spirálová PU s mosaznými rychlospojkami, 1/4", vnitřní 6 mm, L 15 m EXTOL PREMIUM
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | PU spirálové hadice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8595126958257 |
| Max. pracovní tlak: | 15 bar |
| Délka: | 15 m |
| Vnitřní průměr: | 6 mm |
| Závit: | 1/4" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
